ProtestFest #10: KulKol a FoodNotBombs pořádají koncert v ulicích

Plakat KulKol@ProtestFest 2013

Plakat k akci

Kulturní Kolektiv vás v rámci letošního ProtestFestu zve na netradiční koncert nikoliv do zavedených klubů, kam jsme si za muzikou zvykli chodit, ale naopak přímo do ulic Brna.

Nezvyklá atmosféra je jedna věc, ale návrat kulturního života do veřejného prostoru druhá. Ten je z něj v posledních letech čím dál tím více vytlačován. Nové dálnice, další supermarkety, montážní haly a najednou už není kam jít. Nezbývá místo pro seberealizaci, nekomerční zábavu a kreativitu. Zkusme dát spolu zašlým místům nový smysl.

Sejdeme se 29.5. v 18:00 na zastávce Geislerova (šalina 8, 9, 10) a odtamtud půjdeme společně na místo koncertu.
Ve vlastním zájmu přijďte včas.

Vstupné samozřejmě nebude nijak stanovené, ale budeme rádi za nějaký dobrovolný příspěvek na cesťáky a další náklady. Piti a veganské jídlo zajistí brněnská skupina Food Not Bombs.

Na místě vystoupí několik kapel.

Předně to bude DEKASTA, anarcho-hardocre-punk z Uherského Hradiště. I když je to nová kapela nejedná se o žádné nováčky, dřív jste je mohli slyšet třeba jako Idioty nové doby nebo Mass Genocide Proces. Nekompromisní rachot a stejně nekompromisní texty. V podstatě pokračují tam, kde skončili s prvním projektem, jen jsou ještě nasranější a rychlejší.

Dále vystoupí MORSA, velice sympatická crustová mlátička s dívčím vokálem. Po účasti na kompilačce Brno stále v plamenech je snad není potřeba více představovat, tahle kapela má pěkně našlápnuto a posluchačstvo rozhodně nezklame.

Poslední partou bude brněnský STRIDOR, mladá moravská vegan straight edge kapela. Hrají zběsilou směsici punku a hardcoru, která je obohacena o klidnější pasáže a také o rychlejší sypačky. Jestli se jim nemůže něco upřít, tak je to jejich nadšení a upřímnost.

Nečekejte, až vám vytvoří kulturu, tvořte ji, kurva, sami/y !

P.S.: koncert se koná za každého počasí (místo koncertu je zabezpečeno proti dešti)

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s